BİM'e Bu Hafta LG K9 Geliyor

Reklam

BİM'e Bu Hafta LG K9 Geliyor

Elektronik ürünleri perakende zincirlerinde görmeye alıştığımız bugünlerde BİM, A101 ve Şok gibi market zincirleri bazı dönemlerde yeni ürün satışları yapıyor. Genelde eski, modası geçmiş ya da ucuzlayan ürünleri satan bu marketlerden BİM yeni bir kampanya ile karşımıza çıkıyor.

LG'nin epey eski bir modeli olan K9 cep telefonunu satacak olan BİM'de bu ürünü 4 Ocak 2019 Cuma gününden itibaren mağazalarda görebileceksiniz. BİM ve benzeri marketler genelde uygun fiyatlı ürün satışı yaparken LG K9'un fiyatının ise 999 TL gibi yüksek bir fiyat olması tepki çekti. Zira bu telefonu farklı çevrimiçi mağazalarda 750 TL'ye kadar fiyatlarla satın alabiliyorsunuz.

LG K9 özelliklerine bakacak olursak: Telefonda 5 inç 720 x 1280 piksel büyüklüğünde bir ekran, Snapdragon 210 işlemci, 2 GB RAM, 16 GB depolama alanı, 32 GB destekli microSD bellek kartı, 2500 mAH çıkarılabilir pil, Android 7.1.2 işletim sistemi, Bluetooth 4.2 ve USB 2.0 bağlantı gibi özellikler yer alıyor. Telefonda ana kamera 8 Megapiksel çözünürlük sunarken ön kamera ise 5 Megapiksel çözünürlükle geliyor.

Teknolojioku olarak BİM'den bu telefonu almanızı önermeyiz. Eğer LG K9 konusunda ısrarlı iseniz fiyat araştırması yaparak bu modeli farklı mağazalardan almanızı öneririz. Ayrıca bu telefona vereceğiniz paraya biraz daha ekleyerek güncel bir model almanız daha mantıklı görünüyor. Donanımı ve işletim sistemi çok eski olan bu telefon bir süre sonra birçok uygulama tarafından desteklenmez hale gelecektir.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar