Fitbit İnspire Tanıtımı Yapıldı Fitbit İnspire Tanıtımı Yapıldı

Fitbit İnspire Tanıtımı Yapıldı

Fitbit, ilgi çekici bir finansal model izleyerek toplu alımlarda indirimli fiyatlar sunacağı Inspire model ismine sahip akıllı bilekliğini tanıttı. Temelde standart bir fitness bilekliğinden farklı olmayan Fitbit Inspire’ın ayrım noktası tek olarak satın alınmaması ve çoklu alımlarda sağlayacağı fiyat avantajı.

Fitbit Health Solution programı kapsamında kurumsal pazarın hedeflendiği modelin yanı sıra Fitbit, bir de Inspire HR modelini duyurdu. HR da yine kurumsal pazarlara yönelik.

Fitbit Inspire özellikleri arasında 50 metreye kadar suya dayanıklılık, uyku takibi, 5 güne kadar şarj dayanıklılığı, dokunmatik ekran ve mobil cihazlardaki bildirimlerin görülebilmesi öne çıkıyor.

Inspire HR özellikleri arasında ise Inspire’dakilere ek olarak nabız ölçer, GPS, gelişmiş uyku ve nabız takibi bulunuyor. Şarj dayanıklılığının GPS aktifse -1 olacağı kaydediliyor.

Fitbit’in Fitbit Health Solution programı ile sağlayacağı gelirleri artırma yönündeki modellerinin fiyatları ise açıklanmadı. Bu noktada alım sayısına özel fiyat teklifi usulüyle ilerleneceği anlaşılıyor.

Fitbit, giyilebilir teknoloji endüstrisinin öncü markalarından biri. Birçok ürünüyle uzun yıllardır Türkiye pazarında da yer alan markanın ilgi çekici spor ve sağlık esaslı modelleri mevcut.

Yorum Gönder

0 Yorumlar