LG G8 Tasarımı Ortaya Çıktı LG G8 Tasarımı Ortaya Çıktı

LG G8 Tasarımı Ortaya Çıktı

Güney Koreli teknoloji devi LG, telefon üretiminden vazgeçmeye niyetli görünmüyor. G ailesi ile bu alanda önemli modeller üreten firma son yıllarda telefon pazarındaki yerini hızla kaybetmişti. İspanya'nın Barselona şehrinde 25-28 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek dünyanın en büyük telefon teknolojileri fuarlarından biri olan MWC (Dünya Mobil Kongresi - World Mobile Congress) öncesinde LG G8 modelinin görüntüleri sızdı.

Fuar öncesinde LG G8 modelinin farklı görüntüleri internette paylaşıldı. 91mobile ve OnLeaks tarafından yapılan paylaşımlarda telefonun genel görünümü hakkında bilgiler içeriyor. Paylaşımlardan anlaşıldığına göre G8modeli önceki G modellerinden pek de farklı değil. 

Telefonun hem ön hem arka kısmında dual kamera bulunuyor. Yani yeni model toplamda 4 kamera ile gelecek. Çentikli tasarlanan telefonun ekran boyutu 6.1 inç olacak. Telefonun alt kısmında ise USB Type-C bağlantısı, hoparlör ızgarası ve 3.5 mm kulaklık girişi bulunuyor. Telefonla ilgili çıkan bilgilere göre işlemci olarak Snapdragon 855 ya da 845 kullanma ihtimali bulunuyor.

Öte yandan yeni modelin MWC fuarında tanıtılıp tanıtılmayacağı henüz net değil. Ancak iddialara göre LG G8 modeli fuarda görücüye çıkmayacağı ve fuar sonrası aylarda resmi olarak duyurulacak. İşte telefonla ilgili ortaya çıkan konsept video:

Yorum Gönder

0 Yorumlar