Samsung Galaxy M20 Ortaya Çıktı Samsung Galaxy M20 Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy M20 Ortaya Çıktı

Galaxy S10 ailesinin yanı sıra Samsung, 28 Ocak 2019'da M serisini de bizlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Galaxy J ve C serilerinin yerini alması beklenen M serisi, sahip olduğu tasarımı ve özellikleriyle, kullanıcıların beğenisini şimdiden çekmiş durumda.

Galaxy M serisi ile ilgili yepyeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bugün ise M serisi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Buna ek olarak 5000 mAh‘lik bataryaya sahip olacağı belirtilen Samsung Galaxy M20 modeli canlı kanlı görüntülendi. Çift arka kamera kurulumu ile karşımıza çıkacak olan M20’de oval şekilde tasarlanmış olan bir parmak izi okuyucusu bizleri selamlıyor olacak.

MySmartPrice isimli bir platformun sızdırdığı bilgilere göre cihaz Infinity-V ekran ile gelecek. 6.3 inçlik Full HD+ LCD bir ekran ile gelecek olan M20, Exynos 7885 işlemciden gücünü alacak gibi duruyor. 3 GB ve 5000 mAh boyutundaki bataryası ile de anlaşılan M serisi fiyat performans cihazı severler için kaçırılmayacak nimet olarak nitelendirilebilir.

Cihaz toplamda iki arka kamera kurulumu ile beraber gelecek. Bu kısımda ise bizleri, 13 ve 5 megapiksel değerlerindeki sensörler karşılıyor. Bunun haricinde ise M20’nin 155 dolardan satışa sunulacağı belirtiliyor. Tüm bu bilgilerin iddialardan ibaret olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar