Samsung Galaxy Sport 20 Şubat Ayında Tanıtılması Bekleniyor Samsung Galaxy Sport 20 Şubat Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Samsung Galaxy Sport 20 Şubat Ayında Tanıtılması Bekleniyor

Samsung adına 2019’un ilk büyük gösterisine tanıklık için takvimlerin 20 Şubat’ı göstermesi gerekiyor. Artık neredeyse geleneksel bir hal alan #Unpacked etkinliği kapsamında şirketin yeni Galaxy S serisi modellerini tanıtması kesin. Ancak beklentiler henüz resmi şekilde açıklanmamakla birlikte yeni nesil akıllı saat modeli Samsung Galaxy Sport’un da duyurulacağı yönünde.

Kore merkezli şirketin akıllı saat serisinin güncellenmesi noktasında çalışmalar yürütmekte olduğu daha önce ortaya çıkmıştı, olasılıklar 20 Şubat’ta beklenen akıllı saatin tanıtılacağına işaret ediyor.

Öte yandan akıllı saatin Amerikan Federal İletişim Kurulu’nun (FCC) web sitesinde listelendiği ortaya çıktı. SM-R500 model koduyla listelenen modelin ayrıca Güney Kore’deki Ulusal Radyo Araştırma Ajansı (NRRA) sertifikası da aldığı açıklık kazandı. Bu iki önemli sertifikaya rağmen cihazın özellikleri hakkında herhangi bir bilgi sunulmuyor.

Son olarak FCC’de, Samsung EP-OR500 kodu ile bir de kablosuz şarj cihazının listelendiği dikkatlerden kaçmadı. TX PAD for Pulse adıyla geleceği anlaşılan bu cihazın rengi siyah. Elbette Samsung’un bir dizi ek aksesuar duyurusu da söz konusu, bu bağlamdaki ön detayların önümüzdeki günlerde günyüzüne çıkması beklenebilir.

Yeni akıllı saatin 4 GB RAM, Tizen işletim sistemi, Bixby desteği gibi özelliklere sahip olması da bir diğer ihtimal durumunda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar