Üç Kameralı iPhone Ortaya Çıktı Üç Kameralı iPhone Ortaya Çıktı

Üç Kameralı iPhone Ortaya Çıktı

Son yıllarda akıllı telefonlarda popüler olan birden fazla kamera teknolojisi giderek abartılı hale gelmeye başladı. Önce arka yüzde 2 kamera ile başlayan bu furya sonradan ön kameraya da sıçradı ve günümüzde ikisi önde ikisi arkada olmak üzere 4 kameraları akıllı cep telefonları da bulunuyor.

Son olarak Huawei'nin Mate 20 Pro modelini arka yüze 3 kamera getirmesi çıtayı biraz daha yükseltti. Şimdi benzer bir hamlenin Apple cephesinden geleceği konuşuluyor. Apple'ın kullanacağı bu üçüncü kamera 12 Megapiksel çözünürlük sunacak ve 6P objektifle beraber gelecek.

Rapora göre telefon 3X optik, 5X de hibrit (dijital+ analog) yakınlaştırma sunacak. Bu 3 ana kemaralı telefon Apple'ın en üst düzey modeli olma potansiyeli taşıyacak denmekte.

Buna ek olarak Onleaks tarafından paylaşılan yeni görselde, 2019'da piyasaya sürülecek iPhone'un prototipleri görüntülendi.

Haliyle bu görüntü iddiaları iyice güçlendirdi. iPhone'un arka kamera setinin gösterildiği görsel, oldukça dikkat çekiyor. Kare bir çerçeve içine yerleştirilmiş 3 arka kamera, birbirlerine çapraz olacak şekilde konumlandırılmış. Apple'ın 2019 yılı içerisinde 3 kameralı yeni iPhone modelini tanıtması bekleniyor.

Onleaks, geçtiğimiz yıl da 2018 iPad Pro'nun tasarımını önceden takipçileriyle paylaşmıştı. Haliyle 3 kameralı yeni bir iPhone modelinin geleceğine kesin gözüyle bakabiliriz artık.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar