Xiaomi'nin İlk Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı Xiaomi'nin İlk Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin İlk Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Samsung ve Huawei derken, katlanabilir telefon pazarına Xiaomi de giriş yapmaya hazırlanıyor. Bugün yaşanan gelişmeye göre, Xiaomi katlanabilir telefon ilk kez çalışırken görüntülendi.

Katlanabilen telefon, yıllardır haberlerini gördüğümüz fakat halka açık hiçbir gelişmenin duyurulmadığı bir alandı. Fakat, Samsung ve Flexpai’nin yapmış olduğu hamlelerle, katlanabilir telefon modelleri yakın zaman içerisinde hayatımıza girmeye hazırlanıyor.

Hatırlarsanız, daha önceden Xiaomi’nin de katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığını siz değerli okurlarımıza aktarmıştık. Bugün, söz konusu telefonun prototipi gün yüzüne çıkarıldı.

Xiaomi’nin Global Basın Sözcüsü Donovan Sung, Instagram hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımla, merakla beklenen katlanabilen telefon modelinin nasıl görüneceğini gözler önüne serdi
.

Hemen yukarıda yer alan Instagram paylaşım linkine tıklayarak görebileceğiniz gibi, Xiaomi‘nin CEO’su söz konusu konusu katlanabilir telefonun prototipini kullanıyor.

Telefonun fonksiyonlarının göz önüne serildiği bu paylaşımda, merakla beklenen cihazın nasıl görüneceği hakkında tabiri caizse bir ön izleme yapan Xiaomi’nin CEO’su, ayrıca yakın zaman içerisinde telefonunun tanıtılacağı yönünde ipuçları paylaşıyor.

FlexMi, Mi Flex ve ya FoldMi olarak adlandırılacağı tahmin edilen bu katlanabilir akıllı telefon ile ilgili şimdilik tüm bilinenler bunlarla sınırlı.

Yorum Gönder

0 Yorumlar