Apple İOS 12.2 Beta 3'ü Yayınladı Apple İOS 12.2 Beta 3'ü Yayınladı

Apple İOS 12.2 Beta 3'ü Yayınladı

Apple, Beta Tester rozetine sahip kullanıcılarına özel olarak iOS 12.2 Beta 3 güncellemesini yayınladı. Peki bu güncelleme ile beraber Apple kullanıcılara ne gibi yenilikler sunuyor? 2.2‘nin yayınlanması ile beraber sorunları beraberinde getiren Apple, anlaşılan aynı hataya ikinci kez düşme durumundan kaçınıyor gibi duruyor.

Sıkı bir denetim altında Beta kullanıcılarına sunulan güncelleme ile beraber bizleri birçok yenilik karşılıyor. Geçtiğimiz güncelleme ile beraber kullanıcıların beğenisine yeni emojiler sunulmuştu. 

Söz konusu bu güncellemede de, FaceTime hatası sonucunda devredışı bırakılan Grup FaceTime özelliğinin yeniden etkinleştirildiğini görmekteyiz. Ayrıca, yeni güncellemeyle yeni hayvan animojileri de bizlerin beğenisini bekliyor olacak.

Apple’ın Home uygulamasıyla çalışan akıllı TV’lere destekler de 12.2 Beta 3 ile beraber kullanıcılara sunuldu. Bunun dışında Haritalar uygulamasına, hava durumu desteği, HTTPS kullanmayan siteler için uyarı bildirisi, ikon değişiklikleri ve Apple Cash’e yeni eklenen “Para Ekle” butonu gibi yenilikler 12.2 Beta 3 ile beraber gelen bir diğer yenilikler arasında.

Test süreci devam eden iOS 12.2'yi destekleyen cihazlar ise sırasıyla şu şekilde;
iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6/6 Plus,iPhone, 6s/6s Plus, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPad Air, iPad Air 2, iPad Pro, iPad 9.7, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPod touch 6th

Yorum Gönder

0 Yorumlar