OnePlus 7 Ortaya Çıktı OnePlus 7 Ortaya Çıktı

OnePlus 7 Ortaya Çıktı

Çeşitli sızıntılar ile sürekli gündeme düşen OnePlus 7, tekrar teknoloji severlerin karşısında. Bu sefer çerçevesiz bir ekranla sızdırılan OnePlus 7, bakalım performansı ve fiyatı ile de herkesin dikkatini çekebilecek mi?

OnePlus, şimdiden yeni amiral gemisi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. OnePlus 6T'nin uygun fiyatlı ve güçlü bir performansa sahip olması birçok kişi tarafından beğeni toplamıştı.

İlk olarak geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan OnePlus 7, şimdi ise çalışırken görüntüleri Twitter’ da paylaşıldı. Görsellerden de görebileceğiniz gibi cihazın çerçeveleri yok denilecek kadar az. Buna ek olarak ön tarafta yer alan kameranın da kızaklı bir teknoloji ile karşımıza çıkacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Sızdırılan bilgiler dahilinde gücünü Snapdragon 855‘den alacak olan OnePlus 7, 4000 mAh boyutlarında bir batarya ile gelecek. Tüm bunların haricinde 30W hızlı şarj desteğine de sahip olması beklenen yeni amiral gemisinin, önümüzdeki aylarda gerçekleştirilecek olan bir etkinlikte tanıtılması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar