Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi T1 Ortaya Çıktı Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi T1 Ortaya Çıktı

Oppo'nun Yeni Amiral Gemisi T1 Ortaya Çıktı

OPPO MWC 2019 kapsamında yeni bir amiral gemisi duyurabilir. OPPO T1 ismi tanıtılması beklenen telefonun reklamı yanlışıkla OPPO tarafından paylaşılıp kaldırıldı. Tabii ki bunun bir reklam çalışması olabileceğini belirtmeden de geçmeyelim.

Üst çerçevesi ile karşımıza çıkan cihazın hemen hemen tüm özellikleri paylaşılan tanıtım ile ortaya çıkmış oldu. Çentiksiz ekran tasarımını benimseyen OPPO, tasarımsal olarak oldukça farklı bir yol izlemeyi tercih etmiş.

Özellikle kameranın ön kasada gözükmemesi nedeniyle kızaklı bir kamera sisteminin bizlerle olabileceği gerçeğini paylaşmak gerek. Sızdırılan özelliklere göre, OPPO T1 6.39 inç OLED ekrana sahip olacak. Ön kamerası 12 Megapiksel sensöre ve yapay zeka desteği ile sunulacak.

Arka kamera ise 48 Megapiksel bir kamera sensörü ile karşımıza çıkacak. Makro çekim modu ile geleceği kesinleşen OPPO T1, adından fazlasıyla söz ettirecek gibi duruyor. Özellikle oyun oynamayı seven oyuncular için cihaz Oyun Modu 3.0 adından bir özellik ile gelecek.

Bunun dışında, cihazın Qualcomm’un Snapdragon 855 işlemcisi ile iyi bir performansa sahip olması bekleniyor. Ayrıca, 6GB RAM ve 64GB depolama alanı veya 8GB RAM ve 128GB depolama alanına sahip iki farklı seçenekle sunulacak.

Henüz resmi olarak duyurulmadığı için tahmini bir fiyat etiketi ortada yok ancak MWC 2019 kapsamında cihazın tamamen yüzünü göstermesi bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar