Honor 20 Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı Honor 20 Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Honor 20 Fiyatı ve Teknik Özellikleri Ortaya Çıktı

Çinli Huawei'nin kardeş markası olan Honor, yeni bir telefon modeli ile gündeme geldi. Firmanın halen geliştirmekte olduğu Honor 20modeli özellikleri ve fiyatı ile tam bir amiral gemisi.

Firmanın geçen yıl tanıttığı Honor V20 modeli, uluslararası pazarlarda Honor View 20 olarak duyurulmuştu. Honor'ın şimdi üzerinde çalıştığı amiral gemisinin ise Honor 20 olduğu iddia edildi. İnternete düşen fotoğraf, özellik ve fiyat bilgilerine bakacak olursak firma yeni model üzerinde ciddi hazırlıklar yapıyor.

Honor 20 modeli damla çentikli 6.1 inçlik OLEDbir ekrana sahip olacak. Ekrana gömülü parmak izi okuyucusuna sahip olacak telefonda Huawei tarafından geliştirilen ve halen en üst düzey işlemci olan Kirin 980kullanılacak. Ayrıca firmanın kısa süre önce tanıttığı Gaming+, Link Turbo, CPU Turbo ve GPU Turbo gibi özellikler de yer alacak.

Telefonda pil olarak 3.650 mAH gücünde bir pil, 22.5 Watt hızlı şarj özelliğinin bulunması bekleniyor. Telefonda ana kamera olarak 48 + 20 + 8 Megapiksellik üçlü kamera seti bulunacak. Ön kamera ise 32 Megapiksel olacak. Honor 20'de 3.5 mm kulaklık girişi, çift bantlı GPS teknolojisi olacak.

Telefonun 6 ya da 8 GB RAM ve 128 ya da 256 GB depolama seçenekleri bulunacak. Sızan fiyatlara bakacak olursak aşağıdaki kombinasyonlara göre rakamlar ortaya çıkıyor (rakamlar Çin için geçerli ve Yuan biriminin dolara çevirilmiş halidir):
6 GB RAM + 128 GB depolama 447 dolar
8 GB RAM + 128 GB depolama 506 dolar
8 GB RAM + 256 GB depolama 566 dolar

Honor 20 modelinin resmi olarak ne zaman duyurulacağı bilinmiyor. Ayrıca yeni modelin uluslararası pazarlarda satılıp satılmayacağı da henüz net değil. Genelde Türkiye pazarına amiral gemisi modellerini getirmeyen Honor'un bu yeni model için nasıl bir karar alacağı da bilinmiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar