Honor Gaming+ Tanıtımı Yapıldı Honor Gaming+ Tanıtımı Yapıldı

Honor Gaming+ Tanıtımı Yapıldı

Gaming+, Honor View 20'nin mobil oyun performansını, grafik kalitesini ve görüntü tanımını önemli ölçüde artıran bir dizi teknoloji güncellemesi içeriyor. Honor, ayrıca Honor View 20 kullanıcıları için yeni Fortnite Honor Guard kıyafeti/skin ile birlikte yeni bir Sanal Gerçeklik yaşam çağını müjdeleyen 3D TOF kamerası kullanan uygulama ekosistemini de tanıttı.

Honor View 20, geçen ay Paris'te, 48MP akıllı telefon kamerası, 25MP ön kamerası, 7nm Kirin 980 AI yonga seti, AI Üçlü Anten Wi-Fi teknolojisi ve aurora nanoteknoloji tasarımı dahil olmak üzere dünyada ilk sayılacak beş özelliği ile tanıtıldı. Gaming+, GPU verimlilik yükseltme, GPU yükleme optimizasyonu, yüksek netlik ve AI yükleme tahmin teknolojisi ile genel sistemi yükselterek oyun deneyimini geliştiriyor.

Honor View 20, Kirin 980 yonga setindeki bu ilerlemelerle en üst düzeyde mobil oyun performansı sunmaya çalışıyor. Yepyeni Gaming+, SOC enerji verimliliğini yüzde 20,34 oranında artırıyor. Kirin 980'deki Mali-G76 GPU yonga seti güncellemesi, iş planlamasını ve paralel hesaplamayı geliştiren dönüşüm optimizasyonunu içeriyor.

Bu da, yinelenen talimatları ve GPU'yu geçersiz kılmayı azaltıyor, ayrıca CPU, GPU ve bellek arasındaki veri aktarım hızını arttırıyor. Ek olarak, Kirin 980 GPU, saniyede kare hızını (fps), görüntü kalitesini ve dokunmatik ekran girişlerini gerçek zamanlı olarak izleyerek görev yüklerini tahmin etmek için yenilikçi AI frekans modülasyonu programlama teknolojisiyle sorunsuz bir şekilde çalışıyor ve performans darboğazlarını akıllıca tespit ediyor.

Oyun için, yeni AI teknolojisi, her bir karenin yük tahmin doğruluğunu geleneksel yöntemlere kıyasla yüzde 30'dan daha fazla artırıyor. Diğer bir önemli özellik olan GPU optimizasyonu, görüntü kalitesini artırıp güç tüketimini azaltıyor. Bu yükseltme aynı zamanda daha iyi kontrast, daha yüksek parlaklık seviyeleri ve daha geniş bir renk paleti elde etmek için oyuna yüksek tanımlılık kabiliyeti getiriyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar