Honor Magic 2 3D Tanıtımı Yapıldı Honor Magic 2 3D Tanıtımı Yapıldı

Honor Magic 2 3D Tanıtımı Yapıldı

Birbiri ardına telefon çıkaran markalardan biri olan Honor, yeni telefon modeli Honor Magic 2 3D'yi tanıttı. Magic 2 modelinde farklı bir telefon daha geleceği sözü veren marka bu sözü tuttu ve ışıklı 3D kamera içeren yeni modeli duyurdu.

Telefonun önceki modelden en önemli farkı ise kızaklı ön kamera sisteminde bulunan 3D ışık kamerası. Bu özel 3D ışıklı kamera Magic 2'de bulunan 2 MP çözünürlüklü alan derinliği kamerasının yerine geldi. Bu özel kamera ortam algılaması ve derinlik belirleme özelliğine sahip. Bu sayede telefon iPhone X ve üstü modellerde olduğu gibi güvenli yüz tanıma işlemini gerçekleştirebiliyor.

Telefonun farklılıkları ise sadece bununla sınırlı değil. Honor Magic 2 3D, devrimsel bir malzeme olan grafen temelli bir soğutma sistemine de sahip. Grafen malzemeden üretilen soğutma sistemi her türlü koşulda telefonun serin kalmasını sağlıyor.

Tek bir konfigürasyonda üretilen Honor Magic 2 3D, 8 GB RAM ve 512 GB depolama seçeneği ile satılacak. Telefonun yurtdışı fiyatı ise 864 dolar gibi yüksek bir rakam olarak açıklandı. Telefonun diğer teknik detaylarında ise Honor Magic 2 ile aynı olan telefon Kirin 980 işlemci, 6.39 inç AMOLED ekran, 3400 mAh, Android 9.0 Pie, 16 + 16 + 24 MP ana kamera ve 16 MP ön kamera + 3D ışık kamerası (Honor Magic 2 3Dile geldi) bulunduğunu belirtelim.

Türkiye'de faaliyetleri bulunan Honor, her modelini ülkemize getirmiyor. Muhtemelen bu model de Türkiye'ye gelmeyecektir. Ayrıca Honor Magic 2 3D modelinin uluslararası pazarlarda da satılıp satılmayacağı bilinmiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar