Twitter’a Beklenen Özellik Geldi! Twitter’a Beklenen Özellik Geldi!

Twitter’a Beklenen Özellik Geldi!

En çok kullanılan sosyal medya uygulamalarından Twitter'a yeni bir özellik geliyor. Sosyal medya devlerinden Twitter, platformda 'tweet'i sakla (hide tweet)' özelliği üzerinde çalışıldığını duyurdu. Twitter’a kullanıcıların işini kolaylaştıracak özellik yakın zamanda geliyor.

TechCrunch’da yer alan habere göre Twitter’ın sözcüsü söz konusu özellik kapsamında ayrıca ‘saklı tweet’leri göster (view hidden tweets)’ seçeneği üzerinde de ‘aktif olarak çalışıldığını’ söyledi.

Yeni gizleme özelliği, kullanıcıları profillerini sessize alma ve şikayet etme seçeneklerinin yanında kullanıcıların kendi tweetlerine yazılan yanıtları gizlemelerine olanak sağlayacak.

Söz konusu seçeneğin kullanıcının tweetleri kendisinin yanında diğer kullanıcılar için de saklayıp saklamayacağı belirtilmezken, özelliğin ne zaman uygulamaya konulacağı bilgisi verilmedi. Buna ek olarak Twitter, yeni beta sürümü ile beraber birçok yeni özelliği bizlere sunmaya hazırlanıyor.

Belli bir süreliğine beta aşamasında kalacak olan özellikler, kullanıcıların geri dönüşleri sayesinde uygulamanın geliştirilmesine katkıda bulunacak ve yapılacak değişikliklere etki edecek. Platforma gelecek olan en büyük değişiklik ise başka kullanıcılarla olan konuşmalar artık belirgin olacak ve farklı renklerde iletişim olanağı sunulacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar