Honor 8S Ortaya Çıktı Honor 8S Ortaya Çıktı

Honor 8S Ortaya Çıktı

Çin merkezli teknoloji devi Huawei’in alt markası olan Honor'un, geçtiğimiz gün tanıttığı Honor 8A Pro modeline ait bilgileri, dünkü haberimizde siz değerli okuyucularımız ile paylaşmıştık. Bugün ise Honor 8S hakkında bazı detaylar ortaya çıktı. Tasarımının ve özelliklerinin ortaya çıktığı sızıntıya ait detayları gelin haberimizden takip edelim.
Honor 8S modelinin Helio A22 yonga seti ile gelmesi bekleniyor. Yonga setine 2 GHz hızında çalışan dört adet Cortex A53 çekirdeği ve buna ek olarak PowerVR GE8320 grafik birimi eşlik ediyor. 3 GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olması bekleniyor. Cihazın Android Go ile gelip gelmeyeceği şimdilik belirsiz.

Özellikleri bakımından giriş seviyesi olarak kabul edebileceğimiz Honor 8S'in 3020 mAh’lik bataryadan güç aldığını görmekteyiz. 5.71 inç 1520 x 720 çözünürlüğünde IPS ekran ile karşımıza çıkıyor. 13 MP arka kamera ve 5 MPön kamera ile karşımıza çıkan cihazın kamera kurulumuna baktığımızda, güncel telefonlardan geride kaldığını görmekteyiz.

Tasarım noktasında 8A Pro’yu oldukça andıran cihazın, maalesef cihazın parmak izi sensörü bulunmuyor. MicroSD hafıza kartı, 3.5 mm çıkışı gibi destekleriyle giriş seviyesi cihaz ihtiyacı olanlar için farklı bir çözüm olacağa benziyor.
Fiyat konusunda rakiplerine göre son derece iddialı olması beklenen cihazın sızıntı kaynağı WinFuture, Almanya’ya geleceğini açıkladı fakat diğer ülkeler hakkında herhangi bir bilgi şimdilik mevcut değil.

Yorum Gönder

0 Yorumlar