Xiaomi Yeni Akıllı TV İçin Gün Saymaya Başladı Xiaomi Yeni Akıllı TV İçin Gün Saymaya Başladı

Xiaomi Yeni Akıllı TV İçin Gün Saymaya Başladı

Ürettiği akıllı telefonlarla mobil dünyada büyük başarılara imza atan Xiaomi, yeni akıllı televizyon modelinin çok yakında kullanıcılara sunulacağının müjdesini verdi.

Piyasaya sunduğu akıllı telefonları ile mobil dünyada büyük bir rekabetin oluşmasını sağlayan en önemli şirketlerden biri olan Xiaomi, teknoloji dünyasında her ne kadar akıllı telefonlarıyla gündemde olsa da, yeni tanıttığı teknolojik ürünleri ile de ilgi odağı olmayı her seferinde başarıyor.

Çin’de en popüler televizyon markalarından biri olmayı başaran Xiaomi, çok yakında yeni akıllı bir televizyon modelini duyuracaklarını açıkladı. Firmanın TV departmanından sorumlu ismi Li Xiaoshuang, üretimini gerçekleştirdikleri yeni akıllı televizyon modelinin bu ay içerisinde yapılacak bir sunumla teknoloji dünyasına tanıtılacağını söyledi. Xiaomi tarafından piyasaya sunulan önceki akıllı televizyon modeli ile ilgili olarak firma, Xiaomi Mi TV 4A modelinin şu an satışlarının çok iyi bir seviyede devam ettiğini belirtti. Xiaomi Mi TV 4A modeli özellikle 180 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcılar tarafından fiyat/performans ürünü olarak değerlendirilmişti.

Mi TV 4A modelinin özellikleri ise şu şekilde olacak;

178 derecelik izleme açısı,1366×768 piksel çözünürlük ve 32 inç boyutunda bir ekran ile temel versiyon olarak kullanıcılara sunulan Mi TV 4A akıllı TV modelinde 1 GB RAM ve 1,5 GHz hızında dört çekirdekli işlemci bulunuyor. Üç HDMI, bir AV portu, bir Ethernet girişi, iki USB 2.0 portu ve kulaklık çıkışı bağlantı seçenekleri ile sunulan bu modelde 8 GB dahili hafıza bulunurken, ses sistemi olarak iki adet 10W’luk stereo hoparlör bulunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar