Galaxy Note 10 Plus Samsung Web Sitesinde Ortaya Çıktı Galaxy Note 10 Plus Samsung Web Sitesinde Ortaya Çıktı

Galaxy Note 10 Plus Samsung Web Sitesinde Ortaya Çıktı


Samsung tarafından 7 Ağustos tarihinde tanıtımı gerçekleştirilecek Galaxy Note 10 ailesinin üyelerinden Galaxy Note 10 Plus için Samsung resmi web sitesinde yanlışlıkla satış linkini paylaştı.

Mobil dünyanın tanıtımını merakla beklediği Galaxy Note 10 ailesinin bilgileri sızmaya devam ederken, yeni bir gelişme yaşandı ve Samsung, Galaxy Note 10 Plus için resmi web sitesinde yanlışlıkla satış linki paylaştı. Bu durum modele ait depolama özelliklerinin de ortaya çıkmasına neden oldu. Romanya, Slovakya ve diğer bazı Avrupa ülkelerinde yer alan Samsung'un resmi sitelerinde Samsung Galaxy Note 10 Plus modeline ait satış linkini yayına açan Samsung bu durumun yanlışlıkla olduğu açıklamasını yaptı.

Şirketin bu yanlış paylaşımı ile Galaxy Note 10 Plus modelinin uzun süredir merak edilen depolama kapasitelerinin 256 GB ve 512 GB olduğu ortaya çıktı.

Samsung, SM-N975F model numarasıyla görüntülenen Galaxy Note 10 Plus hakkında başka detay vermese de modelin isminde yer alan Hybrid SIM yazısı ile cihazda çift SIM kart desteği sağlayacağı da ortaya çıkmış oldu. Aura Glow, Auro Black ve Aura White olarak isimlendirilen üç farklı renk seçeneği ile kullanıcılara sunulması beklenen Galaxy Note 10 ailesinin Android 9 Pie ile gelmesi bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar