Xiaomi Redmi AirDots Türkiye Fiyatında İndirim Yaptı! Xiaomi Redmi AirDots Türkiye Fiyatında İndirim Yaptı!

Xiaomi Redmi AirDots Türkiye Fiyatında İndirim Yaptı!


Çok kısa bir süre önce Türkiye’de resmi olarak satışa çıkarılan ve kullanıcıların merakla beklediği kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots kulaklık modeli için büyük bir indirim yapıldı.

Kullanıcılar tarafından merakla beklenen ve sonunda Türkiye’de de resmi olarak satışa çıkarılan kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Redmi AirDots 349 TL fiyat etiketi ile satışa sunulmuştu. Fakat çok uzun bir süre geçmeden kablosuz kulaklık modeline büyük bir indirim yapılarak ürünün fiyatı 249 TL olarak güncellendi.

Xiaomi Redmi AirDots güncellenen yeni fiyatı ile kablosuz kulaklık almak isteyen kullanıcılar için gerçekten kaçırılmaz bir fırsat oldu. Yurt dışında 24 dolardan satışa sunulan kablosuz kulaklık, güncellenen Türkiye fiyatı ile büyük oranda kullanıcıların dikkatini çekecek gibi görünüyor.

Xiaomi Redmi AirDots özellikleri şu şekilde;

Çinli teknoloji devi Xiaomi, Redmi AirDots isimli bu kablosuz kulaklık modelini kullanıcılara kulaklıkları şarj edebilen bir taşıma haznesi içerisinde sunuyor. Taşıma haznesinde 300 mAh kapasitesinde bir pil yer alırken, bu ürün akıllı telefonlarla Bluetooth 5.0 üzerinden bağlantı kurabiliyor. Her bir kulaklıkta 40 mAh pil yer alıyor. Kullanıcıların telefon görüşmelerini rahatlıkla gerçekleştirebildikleri bu kablosuz kulaklık modelinin 12 saate yakın kullanım süresi sunduğu belirtiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar