Call of Duty Modern Warfare 2019 Multiplayer Ortaya Çıktıktı. Call of Duty Modern Warfare 2019 Multiplayer Ortaya Çıktıktı.

Call of Duty Modern Warfare 2019 Multiplayer Ortaya Çıktıktı.

Yapımcılığını Infinity Ward’ın üstlendiği Call of Duty Modern Warfare (2019), 25 Kasım 2019 tarihinde oyun piyasasına sürülecek. PC, PlayStation 4 ve Xbox Oneplatformları için geliştirilen FPS oyunu adına 4Kçözünürlüğüne sahip 25 dakikalık bir video yayımlandı.

Yaklaşım yarım saatlik bir video ile çok oyunculusistemini tanıtan yapımcı şirket, silah mermilerinin ve el bombalarının acımasızca havada uçuşacağı haritaları özenle dizayn ediyor. Zira Modern Warfare 2019’un haritaları, 100 kişiden fazlaoyuncuyu içerisinde barındırabilecek.

Ölüm müsabakası (deathmatch) modunu sevenlerin sabırsızlıkla beklediği multiplayer altyapısını içeren video, beş farklı harita aracılığıyla beş farklı oyun konseptinioyunculara gösteriyor. İlgili oyun seçenekleri arasında “King of the Hill” olarak da bilinen “Headquarters” ile “Domination” türleri de var.

Headquarters modu haritada belirlenen noktaların ele geçirilmesi üzerine kurulu bir mod iken Domination modu ise rakibi öldürme ve görevleri yapma üzerine oluşturulmuş bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Peki, oyunda bulunan haritalarhakkında neler biliniyor?

Headquarters, Azhir Cave bölümünde oynanacak. Domination’a ise Aniyah Palace eşlik haritası edecek. Gergin ve adrenalin dolu çatışmalar, aksiyona hükmediyor. Savaşın aksiyonla dans ettiği anlar aşağıda yer alıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar