Huawei FreeBuds 3 Tanıtımı Yapıldı Huawei FreeBuds 3 Tanıtımı Yapıldı

Huawei FreeBuds 3 Tanıtımı Yapıldı


Geçtiğimiz günlerde Huawei'nin sosyal medya hesaplarında tanıtımı yapılan kablosuz kulaklık modeli FreeBuds 3, Berlin'de düzenlenen IFA 2019 fuarında tanıtıldı. Yeni kulaklığın en önemli özelliği Kirin A1 işlemcisi sayesinde akıllı teknolojilerle donatılmış olması.
Üçüncü nesil kulaklık şık bir tasarıma sahip. Ailenin önceki üyelerine göre daha şık olan FreeBuds 3, dairesel bir şekilde tasarlanmış kutusu ile şarj edilebiliyor. Kirin A1 işlemcisinden güç alan akıllı kablosuz kulaklık Bluetooth 5.1 desteği sunuyor. EMUI 10 kullanan telefonlarda BT-UHD desteği de sunan kulaklık, 2.3 Mbps veri aktarımı yapabiliyor.

Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği bulunan kulaklık, beraberinde gelen şarj kutusu ile birlikte 20 saate kadar kullanıma imkanı sunuyor. Kulaklığın şarj kutusunun aynı zamanda kablosuz şarj özelliği de bulunuyor. Bu özellik sayesinde uygun bir şarj istasyonu ya da ters şarj özelliği bulunan bir telefon yardımı ile bu kutuyu şarj etmek mümkün oluyor.
Resmi fiyatı henüz açıklanmayan Huawei FreeBuds 3'ün tahmini fiyatının 200 dolar civarında olması bekleniyor. Türkiye pazarında da satışa sunulacağı duyurulan kulaklığın önümüzdeki günlerde raflardaki yerini alacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar