iPhone SE 2 5 İnç Ekranla Geliyor iPhone SE 2 5 İnç Ekranla Geliyor

iPhone SE 2 5 İnç Ekranla Geliyor


Uzun süredir merakla beklenen iPhone SE 2 modeli hakkında yeni bilgiler söz konusu. Son olarak iPhone 11 serisini tanıtın Apple’dan daha küçük ekranlı ve bu yönüyle taşınması daha kolay telefon bekleyenlerin ihtiyaçlarını iPhone SE 2 modeli karşılayabilir.

Son sızıntılara göre 5 inçlik ekran ile geleceği düşünülen iPhone SE 2 tanıtım tarihi ise 2020 yılının başları olarak görülüyor. Yapılan bu yorumun en önemli nedeni ise Apple’ın Japon üretici Sharp’tan aldığı 5 inçlik paneller.

Olası iPhone SE 2 özellikleri de gündemde. Apple gelirlerinin son dönemde düşüş trendine girmesi yeni modelin yakın bir zamanda çıkarabileceği düşüncesini arttırıyor. Düşen gelirlerini arttırmak isteyen teknoloji devinin 399 dolara sattığı iPhone SE modelinin ardından yine aynı segmentte yeni bir cihaz üretebileceği belirtiliyor.

Sızdırılan kaynaklar iddiayı güçlendirirken iPhone SE 2 özellikleri de belli olmaya başladı. 5 inç LCD ekran ile gelmesi beklenen cihazın A13 Bionic işlemcisi ile geçtiğimiz günlerde tanıtılan iPhone 11 ile benzer performans sergileyeceği düşünülüyor.

iPhone SE 2!nin piyasaya sürülmesi ile birlikte şu anda iPhone XR modelinin çekiciliğini kaybedeceği, iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modellerinin ise satıştan tamamen kaldırılabileceği de yapılan yorumlar arasında.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar