Samsung Galaxy A70s Tanıtımı Yapıldı Samsung Galaxy A70s Tanıtımı Yapıldı

Samsung Galaxy A70s Tanıtımı Yapıldı


A ailesi ile orta/üst cep telefonu kategorisinde iyi bir başarı yakalayan Samsung, bu aileyi geliştirmeye devam ediyor. Halen satışta olan A70'in devamı niteliğinde olan Galaxy A70s biraz daha gelişmiş özelliklere sahip.

Damla çentikliği 6.7 inç Super AMOLED FHD+ ekranlı cep telefonu gücünü Snapdragon 675 işlemcisinden alıyor. Seçimli olarak 6 ya da 8 GB RAM seçeneği ile gelen cep telefonu 128 GB depolama alanına sahip. Telefonda ekrandan parmak izi okuma özelliği de bulunuyor.
Telefonda 64 MP çözünürlüklü ana kameraya ek olarak 8 MP'lik geniş açı ve 5 MP çözünürlüklü alan derinliği kamerası yer alıyor. Bu ana kamera 4K 30 fps video kayıt özelliği de sunuyor. Ayrıca daha önceki bazı A modellerinde bulunmayan Gece modu özelliği A70s'te yer alıyor. Telefonun ön kamerası ise 32 MP çözünürlük sunuyor.

4.500 mAh gücünde bir pili bulunan Samsung Galaxy A70s 25W kablolu hızlı şarj özelliği de unutulmamış. İlk etapta sadece Hindistan'da satılacağı açıklanan cep telefonunun Hindistan fiyatı ise yaklaşık olarak 411 dolar (6 GB sürüm için) oldu. Bu modelin Türkiye pazarında satılıp satılmayacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar