Xiaomi Mi Mix 4 108MP Kamerası ile Geliyor Xiaomi Mi Mix 4 108MP Kamerası ile Geliyor

Xiaomi Mi Mix 4 108MP Kamerası ile Geliyor


Bilindiği üzere Çin merkezli teknoloji devi Xiaomi'nin üzerinde çalıştığı dört yeni model mevcut. Bu yeni modellerinde 108 MP kamerayı kullanabileceği konuşulurken, Xiaomi Mi MIX 4 modeli için çıkış tarihi sızdı bile.

Son zamanlarda akıllı telefonlarda ortaya çıkan megapiksel savaşları daha da agresif bir hal almaya başladı. 2019 yılının en beğenilen akıllı telefon modelleri arasında gösterilen Xiaomi Mi MIX 4'in ise resmiyet kazanmamakla birlikte 108 Megapiksel olacağının bilgisi ortalarda dolaşmaya devam ederken, modelin çıkış tarihi dahi sızdı.

İsabetli sızıntıları ile bilinen Rus blog sitesi Xiaomishka’nın haberine göre Xiaomi Mi MIX 4, MIUI 11 ile birlikte 24 Eylül Salı günü Şangay’da düzenlenecek etkinlik ile kullanıcılara sunulmuş olacak. Eğer sızıntı doğruysa Xiaomi, yeni modeli Mi MIX 4 ile birlikte megapixel savaşlarında lider koltuğuna oturarak son noktayı koymuş olacak.

Ayrıca etkinlikte Xiaomi Mi Mix 4'ün yanında Mi 9 5G ve Mi 9S modellerinin de tanıtılması bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix 4 beklenen teknik özellikleri ise şu şekilde olacak;

Şu an için hakkında çok fazla bilgi bulunmayan cihazın 12 GB RAM ve 5G sürümünün olacağı gelen bilgiler arasında. Firma tarafında resmi bir açıklamama yapılmasa da cihazın kuvvetli kaynaklar tarafından 108 Megapiksel ISOCELL Bright HMX kamera sensörüne sahip olacağı konuşulmaya devam ediyor ve cihazın kablosuz ters şarj özelliği barındıran 4500 mAh’lık bir bataryaya sahip olması bekleniyor. Tüm bunlara ek olarak cihazın Qualcomm’un Snapdragon 855 Plus işlemcisine sahip olacağı gelen bilgiler arasında.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar