5G destekli Nokia 8.2 Göründü 5G destekli Nokia 8.2 Göründü

5G destekli Nokia 8.2 Göründü


Yeni ortaya çıkan bir sızıntı eğer doğru ise, HMD Global çatısı altında olan Nokia yakın zamanda yeni bir telefon modeliyle karşımıza çıkabilir. Orta segment olması beklenen telefon ile ilgili ayrıntıları haberimizin devamından inceleyelim.

Ortaya çıkan bir sızıntıya göre, Nokia yeni bir telefon modeli ile karşımıza çıkacak. Nokia 8.2 olması beklenen telefonun orta seviye bir model olacağı iddia edilirken, cihaz hakkında ortaya atılan iddialar aynı zamanda cihazın 5G destekli olacağı yönünde. Tasarım anlamında ise açılır-kapanır kameraya sahip olacağı iddia edilmesinin dışında herhangi bilgi bulunmuyor.

İşte Nokia 8.2'in beklenen özellikleri;

İddialara göre cihaz, Qualcomm Snapdragon 735 yonga setine sahip olacak. Ortaya çıkan görsellere bakılırsa telefonun 32 Megapiksel çözünürlüğündeki ön kamerası, pop-up kamera kurulumuna sahip olacak. Böylelikle telefonun tamamen çerçevesiz bir ekrana sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Tüm bunlara ek olarak telefonun; 4 GB RAM + 64 GB dahili hafıza, 6 GB RAM + 128 GB dahili hafıza ve 8 GB RAM + 256 GB dahili hafıza olmak üzere üç farklı seçenek ile gelmesi bekleniyor.

işletim sistemi tarafında ise Android Q yer alması beklenen telefonun, arka tarafında ise 4’lü arka kamera kurulumunun sahip olması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar