Acer, Predator Helios 300 Tanıtımı Yapıldı

Acer, Predator Helios 300 Tanıtımı Yapıldı


Acer, yeni Helios 300 oyuncu notebook’unu duyurdu. Güçlü bir dizüstü bilgisayar arayan oyunculara hitap eden model, geleceğe yönelik yenilikçi özellikleri ile dikkat çekerken gelişmiş soğutma teknolojisi sayesinde yoğun oyun maratonlarında bile serin kalabiliyor.

Windows 10 işletim sistemli Predator Helios 300 ile oyuncular Max-Q tasarımlı NVIDIA GeForce RTX 2070 GPU seçenekleri ve 9. Nesil Intel Core i7 işlemci ile üst düzey performansın tadını çıkarırken, Turbo tuşu ile tek dokunuşla hız aşırtma yapabiliyor. Killer DoubleShot Pro ise hızlı ve kesintisiz ağ bağlantısı sunuyor. 32 GB’a kadar DDR4 2666 MHz bellek ve 1TB HHD, 256 GB SSD ile günümüzün AAA oyunlarını denemek isteyen oyun tutkunlarının beklentileri karşılanıyor.

Yeni dizüstü bilgisayarın en çok dikkat çeken özelliği ise yeni görünümü. Metal kasa deniz mavisi hatlara sahip. Tamamen yenilenen klavyede dikkat çekici Predator yazı tipi ve 4 bölgeli RGB aydınlatma yer alıyor. Yeni PredatorSense ve Turbo kısayol tuşları, genişletilmiş boşluk tuşu ve öne çıkan içbükey WASD, yön ve kısayol tuşlarıyla klavye daha kullanışlı ve işlevsel hale geliyor. Cihazın ince çerçeveli ve parlak 17,3 inç Full HD IPS ekranı ideal bir oyun deneyimi sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar