Kolay Şarj Edilebilen Honor Band 5 Tanıtıldı Kolay Şarj Edilebilen Honor Band 5 Tanıtıldı

Kolay Şarj Edilebilen Honor Band 5 Tanıtıldı


Akıllı bileklik sektöründe önemli bir paya sahip olan Huawei; Honor Band 5i fitness bilekliğini tanıttı. Huawei Honor Band 5i, kandaki oksijen oranını ölçme gibi özelliklerin yanı sıra kolay şarj desteği ile dikkat çekiyor. Cihaz, gövdesine entegre olan özel USB çıkışı sayesinde kolay bir şekilde bilgisayara takılarak şarj edilebiliyor.
Önceki cihazlarda eleştiri konusu olan şarj etme durumu, bu sayede büyük ölçüde çözülmüş durumda. Cihaz kandaki oksijen oranını ölçme ve nabız takibi gibi sağlık odaklı işlemleri dde daha hassas bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

Honor Band 5i fiyatı ve özellikleri ile öne çıkan bir akıllı bileklik. Huawei tarafından resmi olarak tanıtılan Band 5i, 0.96 inçlik TFT dokunmatik bir ekrana sahip. Ekran 80×160 piksel çözünürlüğünde ve hemen altında bir kapasitif tuş yer alıyor. Bu tuş menü ve bileşenler arasında geçişlerin yapılmasını sağlıyor. Bu kontrol düzeni Mi Band 4 ile benzer özelliklere sahipken; ekrana 30 karakter sığabiliyor. 50 metreye kadar su altına dayanıklı olarak üretilirken, şarjı ise yaklaşık 7 ile 9 gün arası gidiyor. Cihazda en önemli değişiklik ise kullanıcı eleştirilerini dinleyerek gövdenin alt kısmına yerleştirilen özel USB portu ile kolay bir şekilde şarj edilebiliyor olması.

Yorum Gönder

0 Yorumlar