Nokia PureView Görüntüleri Ortaya Çıktı Nokia PureView Görüntüleri Ortaya Çıktı

Nokia PureView Görüntüleri Ortaya Çıktı


Her geçen gün akıllı telefon çemberini genişletmeye devam eden Nokia'nın, altı arka kameraya sahip olması beklenen Nokia 9.1 PureView modelinin görüntüleri sızdı.

HMD Global çatısı altında olan Nokia, bu defa altı arka kameraya sahip olması muhtemel Nokia 9.1 PureView telefon modeline ait sızan görüntüler ile gündemde. Şelale ekran tasarımı ile karşımıza çıkan cihazın, amiral gemisi düzeyinde olduğu iddia ediliyor.

Bilindiği üzere Nokia, bu yılki Mobil Dünya Kongresi’nde, dünyanın beş arka kameralı ilk telefonu olan Nokia 9 PureView modelinin duyurusunu gerçekleştirmişti. Şimdi de telefonun devam modeli olan Nokia 9.1 PureView telefon modeline ait görüntüler ortaya çıktı.

Mysmartprice sitesi tarafından ortaya çıkarılan görüntüler Nokia 9.1 PureView akıllı telefonun periskop kamera ile karşımıza çıktığını görüyoruz. 

Ayrıca arka tarafta LED flaş ve lazer odaklanma sensörünün altında bir kamera daha olduğu görülüyor. Eğer görüntüler doğru ise Nokia9.1 PureView modelinde altı arka kamera görebiliriz. Şelale ekran tasarımı ile karşımıza çıkan cihazın, amiral gemisi segmentinde olacağı iddia ediliyor.

Şu an için cihazın fiyatı ya da tanıtım tarihi resmiyet kazanmış değil. Ancak modelin yeni yıla girmeden resmiyet kazanması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar