Xiaomi Mi Watch Ortaya Çıktı Xiaomi Mi Watch Ortaya Çıktı

Xiaomi Mi Watch Ortaya Çıktı


Birçok farklı kategoride elektronik cihazlar üreten Xiaomi akıllı saat alanında da farklı modelleriyle yer alıyor. Firma yeni akıllı saati Xiaomi Mi Watch'u önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtacak. Kesin bir bilgi olmamakla beraber Xiaomi Mi Watch'un firmanın 5 Kasım'da düzenleyeceği etkinlikte Xiaomi Mi CC9 Pro cep telefonu ile birlikte tanıtılması bekleniyor.

Marka bu yeni saat ile ilgili ilk görselini de paylaştı. Köşeleri yuvarlatılmış dikdörtgen şeklinde bir tasarımı bulunan saatin Google'ın Wear OS işletim sistemini kullanacağı düşünülüyor.

Paylaşılan tanıtım posterinden anlaşıldığı kadarıyla tasarım anlamında Apple Watch'a benzeyecek olan Xiaomi'nin yeni akıllı saatinin fiyat performans oranının yüksek olacağı tahmin ediliyor.

Xiaomi'nin hem akıllı bileklik hem akıllı saat alanında farklı ürünleri bulunuyor. Markanın akıllı saatleri ülkemizde ortalama 400 ila 900 TL fiyat aralığında satılıyor. Xiaomi'nin akıllı bileklikleri ise 130 ila 200 TL aralığında fiyattan satılıyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar