Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 8 ve Redmi 8A Tanıtımı Yapıldı Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 8 ve Redmi 8A Tanıtımı Yapıldı

Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 8 ve Redmi 8A Tanıtımı Yapıldı


Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Redmi Note 8, Redmi 8 ve Redmi 8A Türkiye lansmanı gerçekleşti. Tanıtılan kıllı telefonların yanı sıra markanın ekosistem ürünlerinden Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü ve Mi El Tipi Elektrikli Süpürge de görücüye çıktı.

Yeni Redmi Note 8 Pro, sadece üç değil, dört yüksek kaliteli kamerayı bir arada sunuyor. Ultra yüksek çözünürlüklü 64MP birincil kamera, 3.26 metre yüksekliğe kadar görüntü basabilen çarpıcı fotoğraflar çekiyor. Parlak gece çekimlerinde daha fazla ışık yakalamak için 1,6μm 4’ü 1 arada Süper Piksel kullanıyor. 120 ° görüş alanına sahip 8MP ultra geniş açılı kamera, 2MP makro kamera ve 2MP derinlik sensörü Redmi’nin çok yönlü kamerasını oluşturmak için bir araya geliyor.

Redmi Note 8 Pro’da bulunan 20MP ön kameranın yerleşik AI (Yapay Zeka) teknolojisi, kullanıcıların detaylı portre özçekimleri, sahne algılama ve yüz kilidi açma özellikleri ile ön kamera deneyimini bir adım ileri taşıyor. Geniş bir 6.53 ”FHD + Dot Drop ekran ve arka parmak izi sensörüyle donatılmış cihaz,% 91.4 ekran / vücut oranına ulaşıyor. Ekran ayrıca mavi ışığa karşı koruma sağlayan ve görsel yorgunluk olasılığını azaltan TÜV Rheinland sertifikasına sahip.

Yorum Gönder

0 Yorumlar