ASUS Mesh WiFi Sistemi ZenWiFi’ı Ortaya Çıktı ASUS Mesh WiFi Sistemi ZenWiFi’ı Ortaya Çıktı

ASUS Mesh WiFi Sistemi ZenWiFi’ı Ortaya Çıktı


ASUS, AiMesh teknolojisine sahip yeni WiFi sistemi ZenWiFi’ı duyurdu. Yeni ağ WiFi sistemleri serisi tüm evde son derece hızlı ve güvenilir bir WiFi bağlantısı sağlıyor.

Üst düzey tasarım ve performansın bir araya geldiği ASUS Zen serisinin geleneğini sürdüren ZenWiFi, her tür dekorasyona uygun şık ve sade tasarım ve tüm ev genelinde son derece hızlı, sorunsuz WiFi bağlantısı sunuyor. Seride iki model yer alıyor: En yeni WiFi 6 (802.11ax) standardına destek veren ZenWiFi AX ve WiFi 5 destekli (802.11ac) ZenWiFi AC.

Tüm evi kapsayan hızlı sistem, gelişmiş AiMesh teknolojisi sayesinde çabuk ve kolay bir şekilde kurulabiliyor. Daha fazla kontrol sahibi olmak isteyen kullanıcılar sistemin sunduğu gelişmiş yapılandırma seçenekleri ile ağda ayrıntılı ayarlar yapabiliyor. Ayrıca ZenWiFi güvenli bir ev ağı deneyimi için AiProtection Pro özelliğiyle geliyor.

Piyasadaki diğer ağ sistemlerinin aksine, ZenWiFi kullanıcılara üç WiFi bandının her birine farklı SSID isimleri verme olanağı sunuyor. Kullanıcılar böylece geniş kapsama alanı için 2,4 GHz ağına veya yüksek performans için 5 GHz ağına bağlanabiliyor. Kullanıcılar isterlerse ASUS Smart Connection özelliği ile kablosuz sinyal gücü ve trafiğe göre cihazları otomatik olarak 2,4 GHz veya 5 GHz bantlarına atayabiliyor. Özel tasarlanan algoritma kusursuz, kararlı, hızlı ve geniş kapsama alanına sahip bir bağlantı deneyimi sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar