Football Manager 2020 Mobile Satışa Çıktı. Football Manager 2020 Mobile Satışa Çıktı.

Football Manager 2020 Mobile Satışa Çıktı.


Dünyanın en sevilen ve en çok oynanan futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 bugün itibari ile satışa sunuldu.

Merakla beklenen ve en sevilen futbol menajerlik oyunu Football Manager 2020 Mobile versiyonu sonunda satışa sunuldu. Her yıl yayınlanan oyunun geliştiricisi SEGA, FM'in yeni versiyonu Andorid ve iOS cihazlardan oynanabilecek. Satın almak isteyen kullanıcılar ise ücret olarak 59.99 TL ödeyecek.

Bilgisayar versiyonunda yer alan menajerlik özelliklerinin bir kısmı, Football Manager Mobile versiyonunda da yer aldı. Ayrıca oyundaki oynanabilir lig sayısında artış oldu. Yunanistan ve Danimarka ligleri, oynanabilir ligler listesine ilave edildi.

Ayrıca genç takım çalışmalarının bulunduğu bölümde de yenilikler gerçekleşti. Yeni versiyon ile gençlerin gelişmesi için onlarla iletişim kurulabilecek, hatta dilerseniz takımdaki yaşlı oyuncuları genç oyuncularla birlikte çalıştırabileceksiniz. Maç öncesinde, devre arasında, maç sonunda ve gazetecilere yapılan açıklamalarda daha fazla seçenek bulunduğunu görüyoruz.

Gol, ofsayt, sarı ve kırmızı kart gösteriminde şık bir tasarımın bizleri beklediği oyunda yine maç ekranı 2 boyutlu olarak bizleri bekliyor olacak. Grafiklerin daha iyi bir hale getirildiği dikkatimizi çekerken, birçok oyuncuya ait fotoğrafın oyuna eklendiğini görmekte olduğumuzu ayrıca belirtelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar