Samsung Galaxy Note 10 Lite Performans Testi Ortaya Çıktı Samsung Galaxy Note 10 Lite Performans Testi Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy Note 10 Lite Performans Testi Ortaya ÇıktıSamsung Galaxy Note 10 ailesinin en yeni üyesi üzerindeki çalışmalarını sürdürüyor. Note 10 ailesinin Lite versiyonu, ailenin en uygun fiyatlı modeli olarak pazarlardaki yerini alacak. Galaxy Note 10 Lite performans testi sonuçları kısa süre önce ortaya çıktı.

Samsung, Galaxy Note 10 Lite’ın özellikleri, Geekbench testinde ortaya çıktı. Testin sonuçlarına baktığımızda telefonun tek çekirdekte 667, çoklu çekirdekte ise 2.030 puan aldığını görüyoruz.

Testin sonuçları ile birlikte telefonun bazı teknik özellikleri de gün yüzüne çıkmış oldu. SM-N770F model numarasıyla teste giren telefonun gücünü Exynox 9810’dan alacağını görüyoruz. Ayrıca, telefonda 6 GB RAM de görev alacak.

Söz konusu işlemciyi Galaxy Note 9 modelinde görmüştük. 10 nm üretim teknolojisi ile üretilen işlemci, telefona başarılı bir performans sağlayacak diyebiliriz.

Galaxy Note 10 Lite modeli ile ilgili ortaya çıkan bir yeni bilgi de telefonun S-Pen ile geleceği oldu. FCC tarafından verilen sertifika telefon hakkındaki diğer bilgileri de netleştirdi. Buna göre, 5.80 x 4.35 x 105.18 mm boyutlarındaki kalem, Note 10’da kullanılan kalemden biraz daha büyük olacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar