Samsung Galaxy S11 108MP Kamera İle Geliyor Samsung Galaxy S11 108MP Kamera İle Geliyor

Samsung Galaxy S11 108MP Kamera İle Geliyor


Geliştirme çalışmaları aylar öncesinden başlayan Samsung Galaxy S11 ile ilgili yeni iddialar gelmeye devam ediyor. Telefonla ilgili yeni iddia ise marka tarafından geliştirilen ikinci nesil 108 MP çözünürlüklü bir kameraya sahip olacağı yönünde. Samsung'un halen kullanımda olan 108 MP çözünürlüklü ISOCELL Bright HMX isimli bir sensörü bulunuyor. Hatta resmi olarak duyurulmasa da Xiaomi'nin CC9 Pro modelinde bu sensörün kullanılacağı da düşünülüyor.

Samsung Galaxy S11 ikinci nesil 108 MP kamera kullanacak

Twitter'da Ice universe hesabı tarafından ortaya atılan iddiaya göre Samsung, alaxy S11 ailesinde 108 MP çözünürlüklü sensöre sahip yeni nesil bir kamera kullanacak. Aslında Samsung'un bu yeni nesil 108 MP çözünürlükü kamerası 27 MP çözünürlük sunuyor. Bu çözünürlük sensör seviyesinde 4 ile çarpılıp (uzun ve karmaşık işlemlerden sonra) 108 MP'ye yükseltiliyor. Elde edilen sonuç gerçek bir 108 MP sensör gibi olmasa da ona yakın bir kalite veriyor.

The Galaxy S11 has a high probability of using a new 108MP sensor.

Ortaya atılan iddiayı doğrulayacak bir bilgi henüz bulunmuyor. Halen geliştirme aşamasında olan Samsung Galaxy S11 ile ilgili detayların önümüzdeki aylarda belli olması bekleniyor.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar