Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutu Ortaya Çıktı Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutu Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S11 Ekran Boyutu Ortaya Çıktı


Akıllı telefon dünyasına her geçen gün farklı bir yenilik karşımıza çıkıyor. Teknoloji devlerinin henüz açıklamadığı bilgiler bile sızıntılar ile hızlı bir şekilde yayılıyor. Bu sızıntılardan bir yenisi de Galaxy S11 cephesinden geldi. Galaxy S11 ekran boyutu seçenekleri ile kullanıcıları heyecanlandırdı.

İsabetli sızıntılarıyla bilinen Evan Blass, Twitter hesabından Galaxy S11 ekran boyutu ile ilgili ilgi çekici bilgiler paylaştı. Bu paylaşıma göre, telefonun 6.4 inç, 6.7 inç ve 6.9 inç olmak üzere üç farklı ekran boyutu olacak. Ayrıca 6.4 inçlik model yerine 6.2 inçlik bir model ihtimali de söz konusu.

6.4 inçlik model muhtemelen Galaxy S11e olarak karşımıza çıkacak. Standart Galaxy S11 ise 6.7 inç ekran büyüklüğüne sahip olacak. Son olarak, Galaxy S11 Plus modelinde ekran 6.9 inç olacak. Üç modelin de ekranı kavisli bir tasarım ile boy gösterecek. Bu, Galaxy S10e gibi düz ekran isteyen kullanıcıları üzebilir.

Evan Blass, iki Galaxy S11 modelinin LTE ve 5G desteği ile geleceğini söyledi. En tepe modelde ise yalnızca 5G desteği bulunacak.

Samsung’un yeni amiral gemisi modelleri için duyduğumuz bir diğer sızıntı ise kamera tarafında. Modellerde 5x zoom yeteneğine sahip 108 Megapiksellik bir kamera görev yapacak.

Galaxy S11 ailesi gücünü Exynos 9830 ya da Snapdragon 865’ten alacak.

Her zamanki gibi yeni amiral gemisi için şubat ayını beklemek gerekiyor. Resmi lansman tarihi yaklaştıkça daha fazla bilgi ortaya çıkacaktır.

Yorum Gönder

0 Yorumlar