Samsung Galaxy S11'in Ekranı Kesinleşti Samsung Galaxy S11'in Ekranı Kesinleşti

Samsung Galaxy S11'in Ekranı Kesinleşti


Samsung Galaxy S11’le ilgili haberler gelmeye devam ediyor. 2020’in başında lanse edilecek olan Android işletim sistemine sahip yeni üst segment modelin ekranıyla ilgili gelişmeler söz konusu…

Bu kapsamda Samsung Display, Amerika Birleşik Devletleri Patent ve Marka Ofisi’ne (USPTO) ve Kore Fikri Mülkiyet Ofisi’ne (KIPO) yeni bir ticari marka başvurusu yaptı. Başvurusu olumlu sonuçlanan Güney Koreli şirketin “SAMOLED” markası, resmi olarak tescillendi.

Marka açıklamasında yer alan “Akıllı telefon ekranı, OLED ekran, TV ekranı, monitör, bilgisayar ekranı, dijital tabela” gibi ibâreler göz önüne alındığında, SAMOLED’un, şirketin ünlü AMOLED ekranının yeni bir sürümü olacağını tahmin etmek zor değil.

Bir süre önce, 20:9 en boy ölçüsündeki 120 Hz’lik ekrana sahip olacağı bildirilen Samsung Galaxy S11, büyük hedeflerine doğru durmadan ilerliyor. 2020 Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) Galaxy S11 ve Fold 2’yi tanıtacağı öngörülen Güney Koreli şirket, fırtınalar estirecek gibi. Merakla beklenen teknolojiye ilişkin paylaşılan bilgiler sınırlı olsa da, adından oldukça söz ettireceği kesin. Teknoloji tutkunlarının iple çektiği 2020 Mobil Dünya Kongresi (MWC), renkli görüntülere sahne olacak gibi görünüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar