Samsung'un Yeni Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı Samsung'un Yeni Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı

Samsung'un Yeni Katlanabilir Akıllı Telefonu Ortaya Çıktı


Bir süre önce ilk katlanabilir akıllı telefon modellerinden biri olan Galaxy Fold‘u duyuran ve oldukça dikkat çeken Samsung, şimdi de yeni katlanabilir telefonunu tanıtma hazırlığında. Galaxy Fold modelinin 5G’li versiyonu olacak Galaxy W20 hakkında da bazı bilgiler ortaya çıktı.

Galaxy W20’ye ait olduğu iddia edilen özelliklere telefon, Galaxy Fold ile aynı kasa ve ekran boyutlarına sahip olacak. Bunun yanı sıra Galaxy Fold’daki 4.380 mAh kapasiteli bataryanın yerini 4.135 mAh kapasiteli batarya alacak.

Ancak Galaxy W20’nin Galaxy Fold modelinden farklı olarak 5G özelliğiyle gelmesi de beklentiler arasında yer alıyor. 19 Kasım tarihinde Çin’de tanıtılması beklenen telefonun Çin’e özel kalacağı tahmin ediliyor. Galaxy W20, Çin dışındaki diğer ülkelerde Galaxy Fold 5G adıyla bizleri karşılayabilir.

Ortaya çıkan özelliklerin yanı sıra fotoğraflara baktığımızda da telefonda Galaxy Fold modelinde görülmeyen bazı tasarım detayları görülüyor. Bunlardan bir tanesi de telefonun toz pembe renk seçeneğine sahip olması oluyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar