Sony Xperia 3 Tasarımı Ortaya Çıktı Sony Xperia 3 Tasarımı Ortaya Çıktı

Sony Xperia 3 Tasarımı Ortaya Çıktı


Son yıllarda popülerliğini oldukça kaybeden akıllı telefon üreticilerinden biri olan Sony, her yıl yeni telefon modelleriyle karşımıza çıkmaya devam ediyor. En son uygun fiyatlı Xperia 8 modeliyle bizleri karşılayna Sony’nin şimdi de yeni amiral gemisi modeli üzerinde çalıştığı doğrulandı. Ortaya çıkan görüntüler Sony Xperia 3 tasarımı hakkında bazı ipuçları veriyor.

Sony Xperia 3’ün ortaya çıkan görsellerine baktığımızda sıradan bir tasarım çizgisine sahip olduğu görülüyor. Bunun yanında kıvrımlı ya da tamamen çerçevesiz ekrana yer verilmiyor. Telefonda her ne kadar tamamen çerçevesiz ekran yer almasa da çerçevelerin oldukça ince olduğunu söyleyebiliriz

Diğer tasarım detaylarına baktığımızda ise telefonun mat gri bir renk seçeneğine sahip olduğunu görüyoruz Ayrıca parmak izi okuyucusunun da sağ taraftaki güç tuşunda yer alması dikkat çeken detaylar arasında yer alıyor.

Sony, amiral gemisi modellerinde Qualcomm’un en güçlü işlemcisini kullanmaya yine devam ediyor. Xperia 3’ün gücünü Snapdragon 865 işlemcisinden alması bekleniyor. Ekran tarafında yine uzun bir ekrana sahip olması beklenen telefonun, 5G’li ve 5G’li olmayan iki farklı sürümünün raflarda yerini alacağı tahmin ediliyor.
Sony’nin yeni amiral gemisi modelini önümüzdeki Şubat ayında tanıtılacağı düşünülüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar