TikTok'un Yeni Akıllı Telefonu Nut Pro 3 Ortaya Çıktı TikTok'un Yeni Akıllı Telefonu Nut Pro 3 Ortaya Çıktı

TikTok'un Yeni Akıllı Telefonu Nut Pro 3 Ortaya Çıktı


Çinli popüler video paylaşım sitesi TikTok uygulamasının sahibi ByteDance, ilk akıllı telefonu Smartisan Nut Pro 3’ü duyurdu. Telefon android işletimine sahip olup, TikTok yıldızlarını hedefliyor. Zira cihazın bunu başarabilecek ayrıcalıklı özelliklere sahip olduğunu ifade ediliyor.

Dünya pazarında geniş kitlelere hitap eden TikTok, ülkemizde de yaygın olarak kullanılan bir video paylaşım uygulaması. Geçtiğimiz günlerde akıllı telefon satışa sunacağını duyurmuştu. TikTok'un sahibi olan Çinli şirket Bytedance, telefon üreticisi Smartisan ile ortaklık kurarak TikTok odaklı bir cihaz geliştirdi. Şirket, bu sayede cihazın TikTok yıldızlarını hedefleyerek, bunu başarabilecek olduğunu belirtti.

Cihazın özelliklerinden bahsedecek olursak; Qualcomm üretimi Snapdragon 855+ işlemcisi yer aldığını, ayrıca bu işlemciye model seçeneğine göre 8 GB RAM veya 12 GB RAM eşlik ettiğini belirtelim. Nut Pro 3, 6,39 inç büyüklüğünde ve Full HD+ çözünürlüğünde AMOLED bir ekran ile bizleri karşılayacak.

Quick Charge 4+ 18 W hızlı şarj desteği ile gelen cihaz ek olarak 4.000mAh bataryaya sahip. Cihazın Android 9.0 Pie ile kutusundan çıkacağı belirtiliyor. 256 GB depolama alanına sahip olan model, yaklaşık 2899 yuan, yani 511 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar