Xiaomi Redmi Note 8 Pro Yeni Güncelleme Geliyor Xiaomi Redmi Note 8 Pro Yeni Güncelleme Geliyor

Xiaomi Redmi Note 8 Pro Yeni Güncelleme Geliyor


Teknik detayları ile kendinden bahsettiren Redmi Note 8 Pro’nun alacağı güncelleme telefon sahiplerini oldukça memnun etti.

Şuanda yeni bir model olarak kullanıcılara sunulan Redmi Note 8 Pro başta kamerası olmak üzere teknik detayları ile mobil dünyada kendinden sıkça bahsettirmeyi başarıyor. Ülkemizde de resmi garantili olarak satılan Redmi Note 8 Pro için güncelleme alacağı bilgisi verildi. Android Pie temelli MIUI 10 ile kullanıcılara sunulan akıllı telefon modeli için güncelleme geleceği açıklandı ve bu haber ürüne sahip olan kullanıcıları bir hayli memnun etti.

Teknik özellikleri ile piyasada satılan aynı fiyat bandında yer alan birçok modele göre daha üstün performans sergileyen Redmi Note 8 Pro 18W hızlı şarj destekli 4.500 mAh pil ile kullanıcılara sunuluyor. 6,53 inç Full HD+ LCD ekranı bulunan MediaTek Helio G90T işlemciye sahip ürünün ön tarafında 20 megapiksel kamera yer alırken, arka tarafta 64 megapiksel + 8 megapiksel ultra geniş + 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları yer alıyor. 6 GB/ 8 GB RAM ve 64 GB / 128 GB depolama seçenekleri ile kullanıcılara sunulan akıllı telefon modeli satış fiyatı ile de rakiplerine göre bir adım önde ilerliyor.

Android Pie üstüne kurulan ve Aralık ayı itibari ile bütün Redmi Note 8 Pro sahiplerinin erişebileceği güncellemenin Çin, Endonezya ve Hindistan’da tam sürüm sayılan MIUI 10 betayı almaya başladığı belirtiliyor. MIUI 11’in yeni özelliklerini kullanabilecek ürün sahipleri için yayınlanan güncellemenin yaklaşık 587 MB boyutunda olacağı belirtiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar