Apple Eski Modeller İçin iOS 12.4.4 Yayınladı Apple Eski Modeller İçin iOS 12.4.4 Yayınladı

Apple Eski Modeller İçin iOS 12.4.4 Yayınladı


Bu yıla iPhone 11 ailesi ve yepyeni Mac Pro cihazı ile damgasını vuran Apple, önceki nesillere ait olan cihazlarını unutmuyor. Kullanıcılarını bir bütün olarak gören başarılı şirket, 14 adet cihazına yeni bir iOS güncellemesi getirdi. Peki hangi ürünler iOS 12.4.4 güncellemesi ile yenilendi

2013 yılının eylül ayında piyasaya sürülen iPhone 5s, 7. yaşına girmek üzere ancak kendisi bu güncellemeyi alan modeller arasında yer alıyor. Birçok telefonun 18 aylık güncelleme ömrü bulunuyor. 75 aylık olan iPhone 5s cihazının yeni bir yazılımla tazelenmesi, Apple’ın kendi kullanıcılarını ayırt etmeden hizmet verdiğini gösteriyor.

iOS 12.4.4 güncellemesini alan cihazlar arasında iPhone 6 da bulunuyor. 19 Eylül 2014’de kullanıcıların beğenisine sunulan bu akıllı telefon, günümüzde birçok kullanıcının göz bebeği olmaya devam ediyor. Bunların dışında iOS 12.4.4 güncellemesi eşliğinde yenilenen Apple ürünleri arasında iPad modelleri de mevcut.

iPad Air (birinci nesil), iPad mini 2 ve iPad mini 3 gibi 2013 – 2014 dönemine damgasını vuran tabletlere de gelen bu yazılım, en güncel güvenlik güncellemelerini kullanıcılara ulaştırıyor. iCloud platformunun güvenlik seviyesini artıran yazılım, FaceTime uygulamasının kötü niyetli kişiler tarafından kullanılmasına karşı önlem aldı.

Ayrıca gündelik kullanımı etkileyen veri güvenliğini de ele alan Apple, kullanıcıların verilerini sızdırmamaya ve onları en güvenli şekilde korumaya devam ediyor. Aşağıda bu güncellemeyi alan modeller ve modellerin aldığı güncellemelerin boyutu yer alıyor. Buna ek olarak iPhone 6 Plus kullanıcıları da bu fırsattan yararlanabiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar