Honor Magic Watch 2 Ortaya Çıktı Honor Magic Watch 2 Ortaya Çıktı

Honor Magic Watch 2 Ortaya Çıktı


Honor Magic Watch 2, akıllı saat sektörünün en yeni modeli ünvanına sahip. Yuvarlak saat sevenlerin ilgisini çekecek olan ürünün tasarımı da muazzam. 42 mm ve 46 mm düzeyinde iki ayrı gövde boyutuyla sunulan akıllı saatin, 42 mm versiyonu 1,2 inç 390×390 piksel AMOLED ekrana sahip.

46 mm versiyona gelince, o da 1,4 inç 454×454 piksel bir AMOLED ekran bulunduruyor.

Kirin A1 işlemciden güç alan ürünün, 4 GB‘lık dahili depolama kapasitesi mevcut. Bu alanın 2 GB’lık bölümüne 500 civarında şarkı depolamak mümkün.

Gelişmiş Bluetooth bağlantısına da sahip olan ürün, bu sayede telefondan 150 metre uzaklıkta telefon görüşmesi yapmanıza izin veriyor. Ayrıca başta nabız olmak üzere çok sayıda alanda aktivite takibinde bulunabiliyor ve su geçirmez özellikte. Bunun yanı sıra uyku takibi gerçekleştirebilme yeteneği de olup, GPS donanımına sahip gövdesi paslanmaz çelik yapıda.

akıllı saatlerde en önemli soru işaretlerinden biri de şüphesiz pil ömrü. Neyse ki bu model beklentilere harikulade bir yanıt vermeyi biliyor. Ürünün pil ömrü tam 14 gün ve bu da onu bir adım öne çıkarıyor.

Honor Magic Watch 2, 42 mm versiyonu için başlangıç fiyatı 155 dolar. 46 mm ise 170 dolar başlangıç fiyatından sunuluyor. Yakın zamanda ürünün ülkemizde de resmi olarak satışa çıkması bekleniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar