Hızlı ve Öfkeli Crossroads Oyunu İçin Geri Sayım Başladı Hızlı ve Öfkeli Crossroads Oyunu İçin Geri Sayım Başladı

Hızlı ve Öfkeli Crossroads Oyunu İçin Geri Sayım Başladı


Fast & Furious Crossroads, aksiyonun tavan yaptığı araç macerasıyla sizi heyecanın zirvesine taşıyacak. Bu kapsamda merakla beklenen oyunun, 2020 Mayıs ayında Hızlı ve Öfkeli serisinin 9. filmiyle eşzamanlı olarak piyasaya sürüleceği duyuruldu.

Uzun süredir beyaz perdedeki yerini kimseye kaptırmayan Hızlı ve Öfkeli filmi, önümüzdeki dönemlerde oyun sektörüne de hızlı bir giriş yapacak. İlk fragmanıyla büyük merak uyandıran Fast & Furious Crossroads adlı oyun, şimdiden oyuncuların beğenisini toplamaya başladı.

Fast&Furious Crossroads oyununda, hem Bandai Namco’nun hem de Project Cars isimli oyunu geliştiren Slightly Mad Studios’un imzası var. PS4, Xbox One ve PC platformlarında sunulacağı belirtilen Fast & Furious Crossroads, takım bazlı bir araba mücadelesini konu alıyor.

Oyun, birbirinden değişik çok sayıda ortama ev sahipliği yapıyor ve çeşitli tehlikeli görevler de sizi bekliyor. Mesela bazen arabanın içinden trene atlamanız gerekiyor. Bunun yanı sıra, muhtelif eşyaların da bizim için hazırlandığını ekleyelim.

Oyundaki animasyon karakterleri; Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Vin Diesel tarafından seslendiriliyor. Öte yandan Asia Kate Dillon ve Sonequa Martin-Green de seslendirmeleriyle oyunu renklendiriyor. Oyunda hem bir kişilik hikaye modu hem de multiplayer modu bulunuyor. Önümüzdeki sene oyun hakkındaki tüm ayrıntılar netlik kazanacak.

Yorum Gönder

0 Yorumlar