Samsung Galaxy S11 / S20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı! Samsung Galaxy S11 / S20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!

Samsung Galaxy S11 / S20 ve Galaxy Fold 2 Tanıtım Tarihi Ortaya Çıktı!


Samsung'un piyasaya sunmaya hazırlandığı yeni model akıllı telefonları Samsung Galaxy S11 / S20 ve Galaxy Fold 2'nin tanıtım tarihleri ortaya çıktı.

Samsung'un tanıtımını gerçekleştirmesi beklenen yeni akıllı telefon modelleri için tanıtım tarihleri belli oldu. Uzun süredir merakla beklenen Galaxy S11 / S20 ve Samsung Galaxy Fold 2 akıllı telefon modellerinin 11 Şubat 2020 tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Samsung tarafından henüz tanıtımla ilgili resmi bir açıklama gelmedi fakat şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgilere göre yeni model akıllı telefonlar bu tarihte tanıtılacak.

Elde edilen bilgiler arasında yeni model akıllı telefonların San Francisco'da tanıtılacağı belirtiliyor. Üç farklı versiyon ile tanıtılması beklenen Galaxy S20 ailesinde Galaxy S20e, Galaxy S20 ve Galaxy S20 Plus bulunuyor. Bu üç versiyondan en çok merak edilen model ise beş arka kameraya sahip olacak Galaxy S20 Plus. 5x optik zoom özelliğine sahip olacak Galaxy S20 Plus modelinde periskop kamera da yer alacak.

Samsung Galaxy Fold 2'nin, yeni Motorola Razr gibi dikey katlanabilir bir ekrana sahip olması bekleniyor. Kalın bir çerçeveye sahip olacak modelin özellikle ekranının katlanmadan kaynaklanan çıkıntısının olmayacağı belirtiliyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar