Xiaomi Mi Note 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu. Xiaomi Mi Note 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu.

Xiaomi Mi Note 10 Türkiye’de Satışa Sunuldu.


Türkiye’ye “resmi olarak” aralık ayı sonunda gelecek Xiaomi Mi Note 10, dediğimiz gibi sürpriz bir hamle ile daha şimdiden büyük bir satış kanalındaki yerini aldı. Geçtiğimiz hafta başka bir satış kanalında 128 GB için 5.999 TL fiyat etiketiyle görülen telefon, bahsettiğimiz satış kanalında ise ithalatçı garantili olarak 128 GB için 4.999 TL‘den satılıyor.

Satın alanlara 10-26 Aralık tarihleri arasında gönderilecek denilen telefon, bu fiyat etiketiyle Türkiye pazarında çok kısıtlı bir kitleye hitap ediyor. Xiaomi Türkiye’nin resmi garantili fiyatının da bu seviyede yer alacağını düşündüğümüz şık tasarımlı cihaz, daha önce de dediğimiz gibi satın alma konusunda uzun süre beklenecek cihazlar arasında yer alıyor. Biliyorsunuz Xiaomi’nin modelleri kısa süre önce içerisinde gerçekten çok ciddi indirimler alıyor. Bu açıdan da akıllı telefonu almak isteyenler, resmi çıkış sonrasında uzun bir bekleyişe geçecek izlenimi oluşuyor.

Oyun performansı yüksek Snapdragon 730G işlemcisi ile orta seviyede yer alan telefonun arkasında tam beşli bir kurulum yer alıyor. Burada 108 megapiksel F1.7 OIS + 12 megapiksel 2x telefoto F2.0 + 5 megapiksel 10x telefoto F2.0 OIS + 20 megapiksel F2.2 ultra geniş açı + 2 megapiksel F2.4 makro lens bir araya geliyor. Bu kamera sistemiyle 5x optik, 10x hibrit ve 50x dijital zoom yapabilen telefon, gerçekten bu konuda çok iyi sonuçlar sunuyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar