Xiaomi'den Ellerinizi Isıtacak Powerbank Xiaomi'den Ellerinizi Isıtacak Powerbank

Xiaomi'den Ellerinizi Isıtacak Powerbank


Powerbank denildiği zaman uygun fiyatlı modelleriyle en çok ses getiren isimlerden Xiaomi, ürün gamına güzel bir seçenek daha ekledi.

Xiaomi, en son karşımıza detaylarına burada yer verdiğimiz bir akıllı yatak ile çıkmıştı. Şimdi ise firmanın elleri çok üşüyenlere özel powerbank modeli ses getirdi. Retro bir radyoya benzer çok şık ve aynı zamanda şirin bir tasarıma sahip olan ufak boyutlu powerbank, 5.000 mAh kapasitesiyle telefonunuzu ya da tabletinizi şarj edebiliyor. 

Ancak bu ürünün pilini kullandığı bir özelliği daha bulunuyor. O da çift taraflı ısıtma sağlıyor olması. Burada 52 derecelik bir ısı ürettiği aktarılan ürün, ısıya dayanıklı plastik ve alüminyum malzemelerden üretilmiş bir gövdeye sahip. Oldukça güvenli olduğu özellikle aktarılan ürün, bünyesinde kalan pil ömrünü gösteren ufak da bir ekran taşıyor.

Bu ekran mevcut sıcaklık hakkında da bilgi verirken, Xiaomi imzalı bu şirin powerbank modelinin bünyesinde iki adet buton yer aldığı da aktarılıyor. Fiyat ise yurt dışında 20 dolar seviyesinde yer alıyor. Bu üç farklı renk seçeneği olan ürün harika bir yılbaşı hediyesi olacak gibi görünüyor.

Yukarıda görebileceğiniz diğer model de retro bir radyo benzeri tasarımı ve gerçekten radyo özelliğiyle dikkat çekiyor. 10.000 mAh kapasiteye sahip bu model, yine oldukça ufak yapıda ve yurt dışında 19 dolara satılıyor. Bünyesinde ufak bir hoparlör yer alan ve üç farklı renk seçeneği bulunan ürün, yukarıdaki powerbank gibi güzel bir hediye olabilir deniyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar