Yeni LG Gram serisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı Yeni LG Gram serisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı

Yeni LG Gram serisi Dizüstü Bilgisayarını Tanıttı


G gram 17 (model 17Z90N), LG gram 15 (model 15Z90N), LG gram 14 (model 14Z90N) ve 14 inç LG gram ikisi bir arada (model 14T90N) modellerinin başı çektiği LG’nin en yeni gram serisi, taşınabilir bilgi işlem için yeni bir standart belirlemenin yanı sıra, en zorlu kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlandı.

2020 LG gram dizüstü bilgisayar serisi, şirketin daha yüksek performans sağlarken hafiflik, kompakt dizayn ve uzun pil ömrü sunma prensibine de bağlı kalıyor.

Yeni serinin merkezinde, Iris® Plus grafik kartı ve 24 GB’ye kadar çift kanallı DDR4 bellek içeren 10. Nesil Intel® Core işlemci bulunuyor. LG gram’ın yeni serisinde, geçen senenin modellerine göre grafik işlem gücünün iki katına çıkması, içerik yaratıcılarının hareket halindeyken 4K videoları düzenleyebilmelerini sağlıyor. Kullanıcılar ayrıca, Iris Plus ile dahili oyunların ne kadar yumuşak akışlı olabileceğine de şaşıracaklar.

Kullanıcılar, hem 17Z90N’de, hem de 15Z90N’de daha büyük bir 80Wh pil sayesinde, taşınabilirlikten ödün vermeden, priz aramak zorunda kalmadan, uzun saatler boyu kullanımın tadını çıkarabiliyorlar. Yeni LG gram, Wi-Fi 6 ile birlikte geliyor ve gelişmiş kablosuz bağlantı, daha iyi verimlilik ve daha düşük pil tüketimi sağlıyor.

CES 2020 Inovasyon Ödüllü, kategorisinin amiral gemisi LG gram 17, taşınabilir bir form faktörü ile maksimum verimlilik arayan herkes için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

LG’nin ultra taşınabilir dönüştürülebilir dizüstü bilgisayarı olan LG gram 2-in-1 (model 14T90N), bu yıl daha fazla işlevsellik ve ThunderboltTM 3 ilavesiyle geri dönüyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar