16GB RAM'li Xiaomi Black Shark 3 Geliyor 16GB RAM'li Xiaomi Black Shark 3 Geliyor

16GB RAM'li Xiaomi Black Shark 3 Geliyor


Xiaomi’den oyunculara müjdeli bir haber var. Xiaomi’nin oyunculara yönelik geliştirdiği akıllı telefon serisinin yeni üyesi olan Xiaomi Black Shark 3 hakkında çıkan yeni bilgiler doğruysa, cihaz 16 GB RAM'e sahip olacak!

Bilindiği üzere akıllı telefonlardaki RAM kapasitesi şu an 12 GB seviyesinde. Fakat yakın bir zamanda Xiaomi Black Shark 3 ile 16 GB RAM'e sahip ilk modeli piyasada görmek mümkün olacak. Cihaz bu anlamda oyuncuların özellikle tercih edeceği cihazların başında gelmesi bekleniyor. İddialara neden olan bilgiler Çinli bir sertifika sitesinden elde edilen SHARK KLE-AO model numaralı bir cihazdan geliyor. Ortaya çıkan bu sızıntıya göre cihaz aynı zamanda 5G desteğini de destekliyor olacak.

Aynı zamanda 2K çözünürlükte en az 90 Hz ve 6,39 inç FHD ekran boyutuna sahip olması beklenen cihaz, gücünü Snapdragon 865 işlemciden alacak. Ayrıca cihazın pil kapasitesi de 4700 mAh olacak. Cihaz bu anlamda dünyanın ilk 16 GB RAM belleğine sahip akıllı telefonu olma ünvanına kavuşacak.

Diğer özellikleri ile ilgili bilgilerin henüz ortaya çıkmadığını ve derlediğimiz bilgilerin sızıntılardan ve ortaya atılan iddialardan oluştuğunu belirtelim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar