Apple, iOS 14 Güncellemesini Alacak Telefonları Açıkladı Apple, iOS 14 Güncellemesini Alacak Telefonları Açıkladı

Apple, iOS 14 Güncellemesini Alacak Telefonları Açıkladı


Apple tarafından yayınlanacak iOS 14 güncellemesini alacak cihazlar bir internet sitesinde ortaya çıktı.

Yayınladığı güncellemeler ile kullanıcılarını memnun etme konusunda oldukça başarılı şirketlerden biri olan Apple’ın iOS 14 güncellemesini alacak cihazları ortaya çıktı. Şirkete yakın kaynaklardan elde edilen bilgiler doğrultusunda bir internet sitesinde yayınlanan bilgilere göre iOS 13 çalıştıran tüm cihazların, iOS 14 güncellemesi alması bekleniyor.

Güncelleme konusunda kullanıcılarından aldığı geri dönüşlere önem veren ve bu doğrultuda iyileştirmeler ile kullanıcıların karşısına çıkan Apple, iOS 13 güncellemesi ile kullanıcılara birçok yenilik sundu. Şuan piyasada bulunan birçok cihazı için düzenli olarak güncelleme yayınlayan şirket bu konuda başarılı çizgisini bozmayacak gibi görünüyor.

Fransız iPhonesoft internet sitesinin yayınladığı bir rapor ile ortaya çıkan bilgilerde, iOS 13 güncellemesini alan bütün Apple cihazlarının, iOS 14 güncellemesini de alacağı aktarılıyor. Apple tarafından henüz konu ile ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, sitede yer alan raporda aktarılan bilgiler arasında iOS 14 güncellemesini alacak Apple cihazlar aşağıdaki gibi sıralanıyor;

iOS 14 güncellemesi alacak cihazlar:

iPhone 11 Pro
iPhone 11 Pro Max
iPhone 11
iPhone XS
iPhone XS Max
iPhone XR
iPhone X
iPhone 8
iPhone 8 Plus
iPhone 7
iPhone 7 Plus
iPhone 6s
iPhone 6s Plus
iPhone SE
iPod touch (7. nesil)

iPadOS 14 güncellemesi alacak cihazlar:

12.9 inç iPad Pro (2016 ve 2017)
10.5 inç iPad Pro
9.7 inç iPad Pro
11 inç iPad Pro (2018)
iPad Air 3
iPad 7
iPad 6
iPad 5
iPad Mini 5

Yorum Gönder

0 Yorumlar