TCL Plex İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı

TCL Plex İçin Android 10 Güncellemesi Yayınlandı


Çin merkezli cep telefonu üreticilerinden olan TCL markasının Türkiye pazarında faaliyetlerine başladığını geçtiğimiz günlerde sizlere duyurmuştuk. Markanın test merkezimize gelen ve Türkiye'de satışa sunulan ilk modeli olan TCL Plex, kamerasını beğendiğimiz bir telefon olmuştu. Özellikle 6 GB RAM ve 128 GB depolama gibi özellikleriyle dikkat çeken bir cep telefonu olan TCL Pex şimdi de Android 10 güncellemesi almaya başladı.

GSM Arena'nın haberine göre telefon Android 10 güncellemesi almaya başladı. Bu güncelleme telefonun işletim sistemini yeniliyor olsa da kameraya da bazı yenilik ve özellikler geldi. Örneğin 48 MP çözünürlük sunan ana kamera artık çok daha iyi video çekebiliyor. Ayrıca yeni güncelleme ile ön kamera cilt rengi filtrelerine kavuştu.

Yeni güncelleme telefonu karanlık ve oyun modu özelliklerini de getiriyor. Öte yandan TCL Plex Android 10 güncellemesi ile beraber File Share ve Modern Combat Rebel Guns uygulama ve oyunları da yüklü olarak geliyor.

Yeni güncelleme 2.7 GB yer kaplıyor ve şimdilik belli ülkelerde kullanıma sunuldu. Marka Türkiye'de de faaliyette olduğu için TCL Plex'in bu güncellemesinin önümüzdeki günlerde ülkemizde satılan modellere de geleceğini söyleyebiliriz. O gün gelene kadar telefonunuzun güncelleme ayarlarını kontrol etmeyi unutmayın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar