Zula Sevenler Müjde! Zula Mobile Beta Sürümü Yayınlandı Zula Sevenler Müjde! Zula Mobile Beta Sürümü Yayınlandı

Zula Sevenler Müjde! Zula Mobile Beta Sürümü Yayınlandı


Zula Mobile Android telefonunuza ücretsiz indirin ve hemen Türk yapımı en iyi FPS oyunu Zula’nın mobil sürümü Zula Mobile: Online FPS'i oynamaya başlayın. Zula mobil açık betaya katılmak için, tek yapmanız gereken yukarıdaki Zula mobil indirme bağlantısına dokunmak.

Tamamen Türk yapımı oldukça popüler bir online FPS oyunu olan Zula’nın mobil versiyonu kapalı betaydı, nihayet çıktı! Zula Mobile açık beta başladı ve Google Play üzerinden herkesin erişimine açık olarak indirilmeye sunuldu.

Lokum Games’in ücretsiz FPS oyununun mobil platforma uyarlanan sürümünde PC’deki tüm haritalar bulunuyor. Zula ve Gladyo örgütlerine mensup, birbirinden farklı özelliklere sahip 20 karakter ve geliştirilebilir onlarca silah (açtığınız tüm silahlar süresiz sizin oluyor) mevcut ve 8000’nin üzerinde özelleştirme kartı mevcut. Son dönemlerin popüler Battle Pass’i de dahil edilmiş. Sezonlarda aşama puanları biriktiriyor, ilerledikçe sürpriz hediyeler kazanıyorsunuz. Battle Pass sezonlarında günlük görevleri, sezonluk görevleri ve kontratları tamamlayarak derecenizi artırıyor, envanterinizi genişletiyorsunuz. Kasaları açarak ve görevleri tamamlayarak silah, karakter, eklenti ve desenlerin sahibi olabiliyor, kullanmadığınız kartları normal takas ve geliştirilmiş taka sistemiyle değiştirerek yeni kartlar elde edebiliyorsunuz.

Zula Mobil’de klan sistemi de mevcut. Ekibinizi topluyor, strateji ve taktiğinizi belirliyor ve diğer takımlarla mücadele ediyorsunuz. Ücretsiz kart hediye etme, ücretsiz kart isteme klan üyelerine tanınan avantajlardan sadece birkaçı. Unutmadan, Zula Mobile’da arkadaşlarınızı bulmak da eklemek de çok kolay. Oyuncu adı ile arkadaş eklemenin yanı sıra profil linkini paylaşarak, Facebook ile ekleyerek, QR kodu okutarak sosyal ağınızı büyütme şansına sahipsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar